Ota yhteyttä

Myyntipalvelu

Harrinivantie 35, 99300 Muonio
0400 155 100, sales@harriniva.fi

Laura Hokajärvi
Myynti- ja Markkinointipäällikkö

0400 985 112, laura.hokajarvi@harriniva.fi

Rachel Ciappara
Myyntineuvottelija

040 177 8817, rachel@harriniva.fi

Ans de Bruyne
Myyntineuvottelija

040 357 5751, ans@harriniva.fi

Minna Tietäväinen
Myyntineuvottelija

040 182 9615, minna@harriniva.fi

Daniela Ranta
Myyntineuvottelija

040 177 8815, daniela@harriniva.fi

Marika Auvinen
Myyntiassistentti

040 716 2270, assistant@harriniva.fi

Marika Vehovuori
Markkinointiassistentti

040 164 3769, marika@harriniva.fi

Niina Pietikäinen
Kehitysjohtaja

044 308 9876, niina@harriniva.fi

Jussi Pietikäinen
Operatiivinen johtaja

040 764 5978, jussi@harriniva.fi

Kyösti "Köpi" Pietikäinen
Toimitusjohtaja

Jos haluat lisätietoja, voit ottaa meihin yhteyttä tällä lomakkeella. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian. Ole hyvä ja täytä kaikki pakolliset kentät. Tarkistathan yhteystietojesi oikeinkirjoituksen jotta voimme palvella sinua mahdollisimman hyvin!

Kun lähetät tämän lomakkeen, hyväksyt ehtomme.

Suunnittele lomasi

hnlogo2

Kesä/syksy Talvi/Kevät

Kohteemme Lapissa

Unohtumattomia elämyksiä Suomen Lapissa

Kun etsit pakotietä kaupunkielämästä ja haluat rauhoittua luonnon helmassa, tarjoamme sinulle uskomattomia elämyksiä yli 40 vuoden kokemuksella. Voit valita laajasta valikoimastamme valmiin ohjelman tai esittää toiveesi, joiden mukaan räätälöimme sinulle ja ryhmällesi sopivan kokonaisuuden!

Nykyisin Harriniva-perheeseen kuuluvat viisi eri kohdetta; Harriniva, Jeris, Galdotieva, Torassieppi sekä Polar-Lento.