Ota yhteyttä

Myyntipalvelu

Harrinivantie 35, 99300 Muonio
+358 400 155 100, info@harriniva.fi

Hanna-Mari "Pyry" Talvensaari
Sales & Marketing Manager

+358 40 570 0268, pyry@harriniva.fi

Rachel Ciappara
Sales Consultant, Groups Specialist
Production

+358 40 177 8817, rachel@harriniva.fi

Claudia de Jong
Sales Consultant, Adventure Specialist

+358 40 177 8814, claudia@harriniva.fi

Paula Anttila
Sales Consultant, FIT-Specialist

+358 40 685 5386, paula@harriniva.fi

Nelli Malmioksa
Sales Consultant, Online Specialist
Northern Lights packages

+358 40 177 8815, nelli@harriniva.fi

Marika Vehovuori
Marketing Attendant, Social Media

+358 400 413 335, marika@harriniva.fi

Niina Pietikäinen
Director Business Development

+358 44 308 9876, niina@harriniva.fi

Jussi Pietikäinen
Operational Director

+358 40 764 5978, jussi@harriniva.fi

Kyösti "Köpi" Pietikäinen
Managing Director

+358 400 231 674, kopi@harriniva.fi

Jos haluat lisätietoja, voit ottaa meihin yhteyttä tällä lomakkeella. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian. Ole hyvä ja täytä kaikki pakolliset kentät. Tarkistathan yhteystietojesi oikeinkirjoituksen jotta voimme palvella sinua mahdollisimman hyvin!

Kun lähetät tämän lomakkeen, hyväksyt ehtomme.

Suunnittele lomasi

Harriniva MainLogo

Kesä/syksy Talvi/Kevät

Kohteemme Lapissa

Unohtumattomia elämyksiä Suomen Lapissa

Kun etsit pakotietä kaupunkielämästä ja haluat rauhoittua luonnon helmassa, tarjoamme sinulle uskomattomia elämyksiä yli 40 vuoden kokemuksella. Voit valita laajasta valikoimastamme valmiin ohjelman tai esittää toiveesi, joiden mukaan räätälöimme sinulle ja ryhmällesi sopivan kokonaisuuden!

Nykyisin Harriniva-perheeseen kuuluvat viisi eri kohdetta; Hotelli Harriniva, Hotelli Jeris, Tunturikeskus Galdotieva, Torassieppi sekä Polar Lento.